Projekt HRA BEZ OBÁV

Projekt Hra bez obáv

Tento rok 2014 sa nám podarilo získať finančnú podporu v hodnote 1000 eur vďaka Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis. Táto časť peňazí bude použitá na výmenu starých, nevyhovujúcich preliezok v areáli materskej školy za nové drevené preliezky. Chceme týmto projektom podporiť a umožniť našim deťom bezpečne tráviť čas v areáli materskej školy a naozaj sa hrať bez obáv.

Zodp. Mgr. Andrea Pösová

HRA BEZ OBÁV

Hurá! Vďaka Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis sa nám minulý týždeň podarilo zrealizovať projekt obnovy preliezok v areáli MŠ. Deti sa veľmi tešili, niektoré možno aj pohádali, ale hlavne si všetci chceli vyskúšať nové veci na ich dvore. My rodičia sme sa tiež potešili, že naše deti sa môžu bezpečne hrať a rozvýjať svoju motoriku bez obáv a s nadšením.

Ďakujem všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom tiež pomohli pri realizácii tohto projektu, či už rodičia alebo pani učiteľky.

Zodp. A.Pösová