Sponzori

Poďakovanie sponzorom

POĎAKOVANIE SPONZOROM

Ďakujeme Vám  za finančnú a technickú podporu, za materiálnu  pomoc, vďaka čomu sme mohli zveľadiť našu školu.

Márián Straňák,

Marián Beduš ,

Michal Foltin,

Jozef Cigáň,

Michal Hraška,

Štefan Turský , Semerovo,

František  Gubo , Bešeňov,

Ján Slovák

Katarína Račeková

Martina Kečkéšová,

Marián Vojtek,

Matej Trizuliak,

František Trstiansky,

Slavomír Németh,

Rastislav Bednárik

Lekáreň Dr. Max

Slovak Ventures s.r.o.

Kovo - Elektro - Ján Šťuha

Pani Alena Sojková

Vďaka patrí aj všetkým rodičom, starým rodičom a priateľom školy, ktorí sa zúčastnili na našich školských aktivitách a svojou činnosťou na nich pomohli pri výchove k tradíciám, k úcte k práci, v zdokonaľovaní zručností našich detí.

Ďakujeme aj sponzorom, ktorí nechceli byť menovaní.

Slovak Telekom,a.s.

Aj tento školský rok 2013/2014 sa chcem poďakovať spoločnosti Slovak Telekom za materiálnu podporu, teda ceny k Európskemu dňu jazykov. Ďakujem, že aj týmto spôsobom pomáhate motivovať naše deti k lepším výkonom. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Andrea Pösová

Ďakujeme spoločnosti Slovak Telekom,a.s. za ceny (CD, tričká, šnúrky na kľúče a tašky), ktoré venovala do súťaže "Moje dielo".  Veríme, že naša malá spolupráca bude pokračovať aj v nasledujúcom školskom roku.